Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Gizia Gate 2021 Elbise Modelleri

02 Mart 2021 | Gösterim: 13 | Kategori: Moda

Ünlü tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan Gizia Gate, enerjinizi yükseltecek tasarımlarla gardırobunuza baharı getiriyor. Gizia Gate, yeni sezonu özgün tasarımlarla çarpıcı bir giriş yapıyor. Pastel tonlarından etnik desenlere kadar geniş bir ürün skalasının yer aldığı tasarımcı koleksiyonlarında, uçuşan tüller, danteller ve saten kumaşlar baharın trendlerini yansıtıyor.

Gizia Gate’de, Özgür Masur, Özlem Süer, Mehtap Elaidi ve Özlem Kaya ile yüz üzerinde tasarımcının koleksiyonları moda severleri bekliyor.

Mehtap Elaidi’nin varoluşun başlangıcı olan okyanustan esinlenerek tasarladığı yeni koleksiyonunda balık deseni işlemeler dikkat çekiyor. Mehtap Elaidi, koleksiyonundaki tüm desenleri organik kotonlara basarken, eski sezondan elde kalmış kumaşları da dahil ederek koleksiyonun %80’ini sürdürülebilir kumaşlardan oluşturdu. Koleksiyonda Mehtap Elaidi’nin imzası olan kup oyunları görülürken detaylarda balon, pli, drape ve volan detayları öne çıkıyor. Yansıttığı silüetler canlı desenlerde hayat bulurken kırmızı, yeşil, mavi ve bej tonlarından oluşan bir renk paleti koleksiyona eşlik ediyor.

Özlem Süer’in Triyanda adını verdiği koleksiyonunda yeni dünya içerisindeki yeni kadının kendini arayış yolculuğu tema olarak işleniyor. Stiller, dokular ve formlar arası zıtlık ilişkileri, post pandemik dünyanın zıtlıklar içerisinde kendini konumlandırma arayışından yola çıkıyor. Süer’in koleksiyonunda jakar, brokar, ipek tafta, ipek organzelerin, mat ve parlak ilişkisindeki kontrast tarihi ve yeni modernin ilişkisini sembolize ediyor. Farklı kumaşların siyah, beyaz, gri, gold ve bakır gibi renkler kullanarak yorumlandığı koleksiyon Mart itibarıyla Gizia Gate’de satışa sunulacak.

Özgür Masur’un 24 parçadan oluşan ve imza niteliğindeki ışıltılı siluetlerin canlı renklerle buluştuğu koleksiyonunda; yeşil, mavi, turuncu ve pembe silüetler ön plana çıkarken onlara beyaz ve ekru eşlik ediyor. Kabarık etekler, uçuşan silüetler, drapeli kesimlerin maksimize edildiği formlar göze çarpıyor. Silver dokular, ışıldayan kumaşlar koleksiyonun temelini oluşturuyor. Hayatın her anının kutlamaya değer olduğunun altını çizen Masur, kendisini önemseyen kadınlar için neden aramayan bir şıklık sunuyor.

Özlem Kaya’nın koleksiyonunda geniş omuzlarıyla, büyük oversize look’ların içinde bile özgüveni yüksek, doğuştan güçlü kadınların hikayesini görüyoruz. Koleksiyonda bej, pudra, siyah, lacivert, beyaz ve yeşil renkler hakim. Özlem Kaya günümüz sokak modasından ve trendlerinden kopmayan dinamik, cesur ve özgüvenli bir silüet yaratıyor.Yorum Yapın

*Reklam