Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Ugg 2021 Sonbahar Kış Ayakkabı ve Terlik Modelleri

02 Ekim 2021 | Gösterim: 3 | Kategori: Moda

Ugg 2021 Sonbahar Kış Ayakkabı ve Terlik Modelleri

Ugg, geri kazanılmış yünde bir yenilik de dahil olmak üzere sürdürülebilir kaynaklı malzemeler kullanılarak üretilen terlik ve ayakkabı içeren yeni Icon-Impact koleksiyonunu tanıttı.

Ugg Terlik Modelleri

Ugg, tedarik zinciri boyunca atık üretimini en aza indirmeye çalışarak, çevresel etkisini azaltmaya yönelik devam eden çabalarının bir parçası olarak koleksiyonu piyasaya sürdü. Yeni Ugg 2021 Sonbahar Kış koleksiyonu, atık yünü yeni malzemelere dönüştürmekle bağlantılı iki yenilik geliştirerek bu hedef doğrultusunda ilerliyor.

Ugg Terlik Modelleri

Koleksiyonun bir parçası olan üç stil: Fluff Sugar Cross Slide, Fuzz Sugar Slide ve Classic Sugar Ultra Mini ile her biri, Ugg terliklerinin tipik stilini ve görünümünü korumayı amaçlar, ancak yeniliklerinin uygulanmasıyla.

Ugg 2021 Sonbahar Kış koleksiyonu

Ugg Plush ve Ugg Cycle, her biri saf yüne kıyasla üretiminde daha az su, enerji ve karbon emisyonu gerektiren geri kazanılmış yünden yapılmış yeni malzemeleridir. Yün yeniliklerine ek olarak, koleksiyonda ayrıca şeker kamışı, başka bir amaca yönelik plastik ve karbon nötr malzemeler kullanılarak üretilen Ugg‘un imzalı şeker tabanı köpük tabanı da kullanılıyor. Koleksiyonun her bir öğesi, 2020’de başlatılan çevresel taahhütlerini detaylandıran sürdürülebilir bir taahhüt platformu olan Ugg’s Feel Good girişimi göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.Yorum Yapın

*Reklam