Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

TOSFED Baja Kupası Bursa’da Başlıyor

11 Haziran 2022 | Gösterim: 14 | Kategori: Moda

TOSFED Baja Kupası Bursa’da Başlıyor

Toplam 4 yarıştan oluşan 2022 TOSFED Baja Kupası’nın ilk yarışı olan Baja Mustafakemalpaşa, Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK) tarafından 10-12 Haziran 2022 tarihlerinde Bursa’da organize edilecek.

11 Haziran Cumartesi günü saat 11:30’da Mustafakemalpaşa Belediyesi önünden verilecek seremonik start ile başlayacak yarışa, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda sporcu katılımı bekleniyor. Sporseverler, Türkiye’nin tekstil ve otomobil sanayisinin kalbi ve turizm açısından ender bir güzelliğe sahip Bursa şehrinin çok eski yıllara dayanan otomobil sporları tecrübesiyle, son yılların gözde otomobil sporları branşı bajanın buluştuğu organizasyonda, seyir zevki yüksek bir mücadele izleme şansı bulacaklar.

250 km.si özel etap olan, toplamda 2 gün içerisinde 580 km koşulacak bu zorlu yarış, 11 Haziran günü saat 12.00’da Bursa’nın doğa harikası bir noktası olan Suuçtu şelalesi bölgesinden start alarak, Warn Türkiye özel etabını takiben cumartesi günü 4 etap ve Pazar günü 2 etap olarak devam edecek. Yarışma servis alanı Hüdavendigar Kent Parkında Tüm Bursalıların ziyaretine açık olacak ve organizasyon 12 Haziran Pazar günü saat 16.45’da Aloft Bursa Hotel önünde yapılacak ödül töreni ile son bulacakYorum Yapın

*Reklam