Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Starbucks’tan Yeni Yıla Özel Hediye Alternatifleri

20 Kasım 2020 | Gösterim: 84 | Kategori: Moda

Starbucks, severlerin yılbaşı heyecanına her yıl yeni hediye alternatifleri ile ortak olmaya devam ediyor. Bu yılbaşı döneminde sezona özel renk ve desenlerde kupa ve termoslarla birlikte Starbucks Hediye Kartları da mağazalarda yerini alıyor.

starbucks termos modelleri

Yılbaşı döneminde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Hediye Kartları ruhunu ve heyecanını yansıtan dört farklı tasarımla mağazalarda yerini alıyor. İçerisine 50 TL’den 300TL’ye kadar yükleme yapılabilen kartlar tercihe göre hediye kartı olarak veya Starbucks Mobil Uygulaması’na yüklenerek kullanılabiliyor.

starbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleri

Starbucks her sene olduğu gibi yeni yıl hediye alternatifleri ile misafirlerini karşılıyor. İster gününüze yeni yıl coşkusunu katmak isterseniz de sevdiklerinize güzel bir hediye vermek için tercih edebileceğiniz kupa ve termoslar, sezona özel renk ve desenlerle mağazalarda yerini alıyor.

starbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleristarbucks termos modelleriYorum Yapın

*Reklam