Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Mayo ve Bikini Alışverişiniz İçin Tüyolar

29 Mayıs 2021 | Gösterim: 5 | Kategori: Moda

En önemli şey, mayo ve bikini seçiminizle eğlenmektir, bu yüzden cesur olmaktan ve bir adım öne sıçrama yapmaktan korkmayın. Aşağıda  en popüler mayo ve bikini trendlerinden bazılarına yakından bakıyoruz. Bu yaz için arkadaşlarınızla birlikte okuyun ve ilham alın ? ama daha fazla çeşit görmek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

mayo ve bikini

Mayo ve Bikini Alışverişiniz İçin Tüyolar

Neon tonları
En trend görünüm için parlak renkli iki parça bir mayo tercih edin . Bronzluğunuzu ortaya çıkaran her şey harika bir seçimdir. Canlı morlar, parlayan portakallar veya neon yeşiller arasından seçiminizi yapın. Bu renklerin en iyi yanı, herkese yakışması ve havuzda ya da plajda gözden kaçmamanızı sağlayacak olmasıdır. Bu renkler çok koyu görünüyorsa, hala parlak olan ancak daha düşük tonda bir ifade veren turkuaz veya açık sarıyı tercih edebilirsiniz.

Tropikal baskılar
Bu yıl tropikal iklimi özledik. Kaçmak için bikininizden daha iyi ne olabilir! Bizi doğrudan bir cennet kaçamağına götürecek baskılar arasında cesur çiçekler, tropikal yeşillikler ve hayvan baskıları var. Bu baskılar gökkuşağının tüm renklerinde gelir, bu nedenle seçiminizi yapmakta özgürsünüz. Karıştırmaktan ve eşleştirmekten de korkmayın, bu yıl sınır yok. Alt kısmı çita desenli çiçekli bir üst ya da palmiye ağaçları olan bir grafik desen deneyin.

Aktif yüzücüler
Athleisure trendi ile birlikte mayo da daha sportif hale geldi. Daha fazla destek için daha geniş askılı üstler, kısa kesimli üstler ve hatta uzun kollu bikini üstleri görüyoruz. Bunlar, pratiklik ve tarz içerdiklerinden, havuz kenarında uzanmak veya sörf sırasında tahtanıza atlamak için eşit derecede iyi çalışır. Bu, aktivitelerinizin tadını çıkarırken, bir yandan da modayı sürdürürken bir gardırop arızası hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. İç cankurtaranınızı yönlendirin ve rahat ve serin kalın.

Tek parçanın dönüşü
Bu sezon, tek parça modası geçmiş görünüyor. En moda versiyonlar, hoş bir silüet için yuvarlak bir sırt veya kemer içerir. Biraz tenli görünmek istiyorsanız, arkası askılı detaylar, yüksek bacak veya eğlenceli kesimler sunan bir mayo seçin. Tek parçalar, yukarıda belirtilen aynı renk ve baskı trendlerine sahiptir, bu nedenle trendde kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Tek parçaların sıkıcı olması gerektiğini kim söyledi?Yorum Yapın

*Reklam