Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Louis Vuitton Monogram Jakarlı Denim Çanta Modeli

04 Ocak 2022 | Gösterim: 12 | Kategori: Moda

Louis Vuitton, ikonik çanta modellerini Monogram Jakarlı Denim deseniyle buluşturuyor.

Louis Vuitton çanta

Her kadının gardırobunun vazgeçilmezi olan denim, Louis Vuitton‘un koleksiyonlarının da vazgeçilmez bir parçası; özellikle Monogram motifiyle birleştiğinde ortaya çıkan tasarım Maison’un en favori parçalarını oluşturuyor. Bu sezon sık sık göreceğimiz zamansız desenler, şık ve kullanımı kolay deri ürünleri süslüyor.

Louis Vuitton çanta

Onthego çantadan Speedy, Loop ve Dauphine modellerine değin Louis Vuitton‘un ikonik tasarımları Monogram Jakarlı Denim ile buluşuyor. Monogram ile süslenmiş yıkanmış denim görünümü, bu koleksiyon için özel olarak geliştirilen jakarlı dokuma tekniği ile elde ediliyor. Bu yenilikçi yöntem, denim görünümünü mükemmel bir şekilde taklit etmenin yanı sıra, malzemeyi güçlü ve esnek hale getirip, renklerin ve desenlerin de zamanla solmasını engelliyor.

Louis Vuitton çanta

Üst dikişinin deri bitişi, her bir modelin içinin de en az dışı kadar güzel olmasını sağlıyor. Astarın kumaşı çantanın dış tasarımının yansıması olduğu izlemini verecek şekilde tasarlanıyor.

Louis Vuitton çanta

1 Ocak 2022’de satışa sunulan koleksiyon hem yeni müşterilere hem de Maison meraklılarına hitap ediyor. Lacivert renkte mevcut olan bu çanta ve küçük deri ürünlere ek üç büyüleyici model; Nano Speedy, Zippy cüzdan ve Micro Pochette pembe renk seçeneğine de sahip. Petit Noe, Square Bag, Dauphine Mini, Petite Malle ve Nano Speedy olmak üzere beş ikonik model ise yalnızca Çin’de satışa sunuluyor.

Louis Vuitton çantaYorum Yapın

*Reklam