Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Louis Vuitton 2021 Yaz Güneş gözlüğü modelleri

19 Mayıs 2021 | Gösterim: 14 | Kategori: Moda

Louis Vuitton tasarım ve deneyim, yenilik ve geleneği harmanlayan yeni güneş gözlüğü koleksiyonuyla güneşli günleri selamlıyor. Farklı stillere uyumlu, olağanüstü kaliteye ve çağdaş çizgilere sahip olan koleksiyon, her yüzü süsleyerek çeşitli stilleri mükemmelliğe taşıyor.

Maison, yeni güneş gözlüğü koleksiyonunu bağımsız, uluslararası ve çağdaş üç yetenek ile kutluyor. Louis Vuitton kadınının birçok yönünü vurgulayan bu koleksiyonun kampanya görsellerinde Belçikalı-Kongolu şarkıcı ve söz yazarı Lous & the Yakuza keskin ama bir o kadar da klasik hatlara sahip kare formlu tasarımla, Amerikalı oyuncu Chloe Grace Moretz zamansız şıklığı simgeleyen bir modelle objektif karsına geçiyor. Güney Koreli şarkıcı ve söz yazarı Somi ise, gözlük sapındaki işçiliği ile yüksek mücevher tekniğini hatırlatan sportif couture modelini gözler önüne seriyor.

Louis Vuitton 2021 Yaz Güneş gözlüğü modelleri klasik kesimlerin yeniden şekillendiği ve yeni imza stillerin yaratıldığı modeller bu yaz oldukça moda.Yorum Yapın

*Reklam