Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Lexus NX Sınıfında En İyi Premium SUV Seçildi

08 Temmuz 2022 | Gösterim: 4 | Kategori: Moda

Lexus NX Sınıfında “En İyi Premium SUV” Seçildi

Premium otomobil üreticisi Lexus’un NX SUV modeli, yeni bir ödülle daha taçlandırıldı. Lexus markasının yeni dönemini temsil eden NX, farklı jürilerden farklı ödüller almaya devam ediyor.

Lexus NX, 2022 Auto Express Yeni Otomobil Ödülleri’nde sınıfında en iyi premium SUV seçilerek ödülün sahibi oldu. Rekabetin en yoğun olduğu orta büyüklükteki SUV sınıfında rakiplerini geride bırakan Lexus NX; çok yönlülüğü, sürüş kalitesi, pratikliği, yüksek işçiliği ve tasarımıyla jüriyi etkilemeyi başardı.

Lexus NX SUVLEXUS haberleri için TIKLAYIN..

Yeni GA-K platformuyla NX modeline yeni bir dinamizm getiren Lexus, aynı zamanda elektrik motoru teknolojisinde sahip olduğu deneyimi de bu araca aktardı. Kendi kendini şarj eden hibrit ve şarjlı hibrit versiyonlarıyla sunulan Lexus NX, aynı zamanda daha da geliştirilen Lexus Sürüş İmzası ile eşsiz bir sürüş deneyimine imza atıyor. Sürücü ve otomobil arasında sezgisel bir bağ kuran Lexus NX, her yolculuğu hem konforlu hem de eğlenceli hale getiriyor.

Lexus’un D-SUV modeli NX, geçtiğimiz aylarda da Yılın Plug-in Hibrit Aracı seçilerek ilk ödülünü almıştı. Markanın tasarım, yeni güç üniteleri ve dinamik performans açısından gideceği yönü gösteren NX, hiçbir şeyden ödün vermeden yüksek verimlilik sunarak beğeni toplamaya devam ediyor.Yorum Yapın

*Reklam