Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Kara: Turizm ile Rent a car sektörü de hareketlendi

19 Mayıs 2022 | Gösterim: 54 | Kategori: Ekonomi, Haber

Rusya-Ukrayna arasındaki savaşa rağmen gözler bu yazki turizm sektöründe… Turizmcilerin özellikle Rus turist beklentisi yüksek derecede…  Arda Fatih Grup Rent a car Yönetim Kurulu Başkanı Vanlı ünlü iş adamı Haydar Kara ile yaklaşan turizm sektörünün otomotive olan etkisi üzerine konuştuk.

Turizmle birlikte paydaşlarında da heyecanlı ve hareketli günler yaşanıyor. Özellikle ulaşım ve araç kiralama sektörü 2022 yazına büyük hazırlık yapıyor. Turizm sektörüne ulaşım hizmeti veren firmalardan biri de,  Arda Fatih Grup Rent a car… Firmanın sahibi  Vanlı ünlü iş adamı Haydar Kara ile otomotiv sektörü üzerine konuştuk.  Arda Fatih Grup Rent a car Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Kara, bu yıl İstanbul, İzmir, Bodrum ve Antalya’ da turizm sezonunun hareketli geçeceğine inandıklarını ve bu yüzden lüks kiralama hizmetlerini daha geniş kapsamlı olarak yapmayı düşündüklerini söyledi.

Kara, amaçlarının her bütçeye uygun araç segmentiyle daha güvenli ve daha kaliteli bir hizmet sunmak olduğunu dile getirdi. Haydar Kara, tatilcilere ve araç kiralamak isteyen vatandaşlara iyi araştırma yaparak anlaşma yapmaları uyarısında da bulundu.Yorum Yapın

*Reklam