Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Şırnak Valisi’ne: Makas yoksunu musun?

05 Haziran 2021 | Gösterim: 14 | Kategori: Güncel


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Millet Bahçelerinin açılışlarıyla ilgili konuşan Erdoğan, “Hastanelerimiz nasıl bu salgın döneminde milletimizin sağlığının korunmasında hayati öneme sahip olmuşsa, Millet Bahçelerimiz başta olmak üzere yeşil alanlarımız da insanlarımıza adeta nefes borusu olmuştur” sözlerine yer verdi.

“MAKAS YOKSUNU MUSUN?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının ardından Şırnak‘taki Araç ve Konteyner Teslim Töreni’ne canlı olarak bağlandı. Açılış sırasında makaslar kurdeleyi kesmeleri için çocuklara verildi. Ancak Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan’ın makasının olmadığı görüldü. Erdoğan, Vali Pehlivan’ın elinde makas olmadığını görünce “Makas yoksunu musun?” diye sordu.

“TÜM ÇOCUKLARA MAKAS GÖNDERİLECEK”

Esprili soru yüzlerde gülümsemeye neden olurken Vali Pehlivan, “Teslim alma şeklinde olduğu için kurdele kesilmeyecek sandık, ama çocuklarımız ve gençlerimiz kesiyor” sözlerine yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise her çocuğun elinde makas olmadığını görünce Vali’ye “Mutlaka bu çocuklara daha sonra makas göndermelisin” diye talimat verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şırnak Valisi'ne: Makas yoksunu musun?


Yorum Yapın

*Reklam