Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Bu Yazın En Moda Takı Modelleri

25 Mayıs 2021 | Gösterim: 5 | Kategori: Moda

Tasarımcı Betina Demişulam tarafından yaratılan Türk tasarım markası MON REVE, 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Sentiment ’de hayatın içinden seçtiği altı özel temayla duygulara hitap ediyor. Betina Demişulam’ın en özel duygulardan aldığı ilhamla tasarladığı MON REVE SENTIMENTS 2021; enerjisini taşlardan alan, her bir parçası el işçiliği ile üretilen halhal, bilezik, yüzük, kolye ve küpeleri ile Truthful, Joyful, Delightful, Wonderful, Playful ve Grateful adlı altı ayrı koleksiyonun kusursuz uyumundan oluşuyor.

MON REVE Adını Duygulardan Alan Yeni Koleksiyonu: SENTIMENTS 2021

İlhamını kendini gerçekleştirmekten ve sevgiden alan Truthful, yaşam enerjisini yükselten Turkuaz taşı ile hazırlanmış tasarımları ile Akdeniz ruhunu stillere taşıyor. Aşkın ve sevginin taşı pembe kuvars ve rahatlatıcı akik ile tasarlanmış eğlenceli koleksiyon Joyful, baharın güzelliğini vurgulayan birbirinden renkli tasarımları ile mutluluk ve huzur veriyor. Pozitif enerji deposu, şifalı ametist ile ruhsal ve duygusal dengeyi sağlayan lav taşı tasarımları ile Delightful koleksiyonunda, etkileyici morun farklı tonları büyüleyici tasarımlarla buluşuyor.

Mon Reve Sentiments Aksesuarları Bu Yazın En Moda Takı Modelleri

Beyazdan kırmızıya, pembeden turuncunun her tonuna sunduğu doğal renk paleti ile mercan, akik ve sitrin gibi güçlü renklerin yanı sıra sedef, ay taşı, kuvars, beyaz yeşim taşı, necef ve kedi gözü gibi saflığın ruhunu taşıyan beyaz renkli taşların birleşiminden oluşan adı gibi kusursuz koleksiyon Wonderful, hayatı olduğu gibi kabullenişi simgeliyor. Pek çok farklı materyali doğal taşlarla harmanlayan Playful ise lapis, rose kuvars, yeşim, varisit, lav, mercan ve turkuvaz gibi renkli taşlarla sezonun trendi çizgileri buluşturduğu renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yeşim, kuvars ve ay taşı ile neon renkleri birlikte kullanarak zıtlıktan doğan estetiği vurgulayan Grateful, hayata minnettarlığı simgeliyor.Yorum Yapın

*Reklam