Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Barış Arduç ve GoDaddy İşbirliği

03 Nisan 2021 | Gösterim: 20 | Kategori: Moda

GoDaddy ve Barış Arduç, güçlerini birleştirerek küçük işletmeleri online dünyaya davet ediyor

GoDaddy ve Barış Arduç, GoDaddy’nin ikinci online kampanyası için bir araya geldi. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinde de yayına giren kampanya insanları kendi işini kurmaya ve işlerini online varlıklarını oluşturarak büyütmeye teşvik ediyor.

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Barış Arduç’un rol aldığı ikinci yerel dijital pazarlama kampanyasını yayınladı. Geleneksel bir işte çalışmanın herkese göre olmayabileceğini öne çıkaran kampanya, insanları kendi işlerini kurmaları ve fikirlerini online dünyada hayata geçirmeleri doğrultusunda teşvik ediyor. GoDaddy, ikinci yerel kampanyasında da yine Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika MENA bölgesindeki girişimci ve küçük işletme sahiplerine dikkat çekerek onlara ilham vermeye odaklanıyor. Kampanya, GoDaddy ürün ve hizmetlerinin yardımıyla online dünyada başarıyı yakalayan küçük işletmeleri ön plana çıkarıyor. Barış Arduç, izleyicileri GoDaddy ile fikirlerini internete taşımaya çağırıyor.

Barış Arduç GoDaddy

GoDaddy Türkiye ve MENA Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Global pandemi sebebiyle her ölçekten şirket, ancak özellikle küçük işletmeler benzersiz zorluklarla karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz yıl boyunca Türkiye ve MENA bölgesinde pek çok küçük işletmenin açık kalmak için online dünyaya adım attığını gördük. Girişimciler, girişimci adayları ve küçük işletme sahiplerinin internette görünür olmalarına; kolay kullanılabilir, uygun maliyetli ürünlerimizle işlerini büyütmelerine yardımcı olmaya odaklanmaya devam ediyoruz. İnsanları ilk adımı atmaya teşvik etmek, Türkiye ve MENA bölgesindeki küçük işletmelere ilham vermek için yine Barış Arduç’tan destek almaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Barış Arduç ve GoDaddy kampanyası, ürün ve hizmetlerini kullanarak online varlıklarını oluşturan işletmelerin hikayelerine odaklanıyor. Film, dijital teknoloji kullanımı söz konusu olduğunda farklı alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin ortak noktasının ne olduğuna ışık tutuyor: kapılarını online dünyaya açmak ve hedef kitleleriyle bağlantı kurmak. GoDaddy, farklı ihtiyaç ve teknik bilgi seviyelerine uygun araçlar sunuyor. Yeni başlayanlar GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları ile hızlı, uygun maliyetli ve profesyonel bir başlangıç yapabilirken, daha fazla teknik bilgiye sahip kullanıcılar GoDaddy WordPress Hosting’i, e-ticaret yapmak isteyenler ise GoDaddy WordPress Hosting E-Ticaret ürününü tercih edebiliyor.Yorum Yapın

*Reklam