Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu

15 Şubat 2022 | Gösterim: 10 | Kategori: Moda

Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, %100 yerli üretim bakım ürünleri ile ilgi görmeye devam ediyor. Saç bakım ve şekillendirme alanında her ihtiyaca uygun çeşitlilik sunan Ashley Joy, ürünlerindeki doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor. “Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile ürün çeşitliliğini incelikli bir şekilde geliştirmeye devam eden Ashley Joy, güzelliğimizde saç kadar etkili, bakışlara derinlik kazandıran, ifadeye anlam katan kaş ve kirpikler için geliştirdiği Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile seyrelen, zayıflayan, dökülen kaşlara gücünü yeniden kazandırarak göz alıcı bir form sağlarken, kirpiklerin de hayal edilen hacimde ve dolgunlukta olmasına yardımcı oluyor.

Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu

Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu 139,95TL

 

Kaş ve kirpiklerin için en ideal bakımı arıyor, hayal ettiğin o doğal canlılığı ve görünümü elde etmek istiyorsan, özel formüllü ve doğal içerikli Ashley Joy Kaş & Kirpik Bakım Serumu tam sana göre…

 

Dipten Uca Güçlü ve Hacimli…

Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu, oldukça güçlü ve etkili içeriklerle geliştirilen özel formülü sayesinde kaş ve kirpiklerin için ihtiyacın olan bakımı kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Daha güçlü, daha hacimli, daha dolgun kaş ve kirpiklere sahip olmanı sağlayan Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu’nun içinde Arginine, Keratin, Biotin ve B12 özleri başta olmak üzere, her biri birbirinden etkili birçok önemli bileşen bulunuyor. E vitamini kaş ve kirpiklerinin dökülmesini önlerken, Niacinamide de kaşlarının daha bakımlı ve daha canlı görünmesini destekliyor. Arginine, Keratin, Biotin ve B12 bilemişi, daha uzun ve hacimli kirpiklere hayat verirken, kaşlarının da güçlenerek yeniden yapılanmasını tetikliyor. Provitamin B5 adeta bir bariyer etkisi göstererek, dış etkenlerin kaşların ve kirpiklerine zarar vermesini engelliyor; kırılmalarına, yıpranmalarına, dökülmelerine karşı onları özenle koruma altına alıyor. Paraben içermeyen Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu ile kaşların ve kirpiklerin, kökten uca beslenecek, güçlenecek, gürleşecek, hacim kazanacak ve hayalindeki etkiye çok özel bir bakım deneyimiyle kavuşacaksın.

Günlük bakım rutinlerinin baş kahramanı Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu ile göz alıcı, dolgun ve bakımlı kaşlar, hacimli, uzun, ipeksi kirpikler artık hayal değil! Üstelik ara versen bile, kökten uca besleyen, dökülmelerini engelleyen etkisi devam ediyor.

Ashley Joy Kaş Kirpik Bakım Serumu (6 ml.): 139,95 TLYorum Yapın

*Reklam