Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

adidas Ultraboost 22 Kadın Koşu ayakkabısı

31 Aralık 2021 | Gösterim: 21 | Kategori: Moda

adidas’ın kadın koşuculara bağlılığını gösterdiği Ultraboost 22 daha fazla enerji geri dönüşü sunuyor

Yeni Ultraboost 22, tamamı kadınlardan oluşan ekip tarafından yaratıldı ve kadın ayak yapısı ile ilgili özel bilgilerden yararlanılarak kadın ayak anatomisine uygun hale getirildi.

1,2 milyon ayak taramasından oluşan çevrimiçi bir anatomi veri tabanından yararlanan Ultraboost‘un temel yerleri kadın koşucuların ayaklarının ayak yapılarına mükemmel uyum sağlamak için yeniden tasarlanarak iyileştirildi.

Yeni üst kısım ve LEP bükülme sistemi, kadınlar için Ultraboost 21‘den %4 daha fazla, üstün enerji geri dönüşü sağlayan ikonik BOOST orta tabanla birleşiyor.

adidas Ultraboost 22 29 Aralık itibarıyla satışa sunuldu.  

adidas Running, ikonik Ultraboost serisinin en yeni üyesi Ultraboost 22’yi tanıttı. Kadın ayak anatomisine özel tasarlanan UB22, bir önceki nesilden %4 fazla enerji dönüşü sağlarken kadın ayak yapısıyla en iyi uyumu sunuyor.

Yeni Ultraboost 22, CONTINENTAL doğal kauçuk dış taban ve %50 Ocean Parley Plastic iplik içeriyor.

Ultraboost 22, çeşitli kadın topluluklarının ihtiyaçlarını destekleyen iyileştirmeler ve faydalar yoluyla kadınlara en iyi performans ürünlerini sunma vaadinde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.  adidas Ultraboost 22’nin tasarımı süresince tüm kadınların spora katılımını destekleyerek ürün yeniliklerinde kadın ihtiyaçlarını gözetti., Aynı zamanda mükemmel uyumu sunabilmek için 1,2 milyon ayak taramasından oluşan çevrimiçi bir anatomi veri tabanından yararlandı.

KADIN ANATOMİSİNE ÖZEL TASARLANDI

Tasarımcılardan ürün geliştiricilere kadar tamamen kadınlardan oluşan ekip,  yeni silüeti oluşturmak için adidas koşu topluluğu ve test uzmanlarıyla yakın işbirliği içinde çalıştı. Böylece ekip Ultraboost 22 ürün yelpazesinde şimdiye kadarki en büyük güncellemeyi sundu. 2015’teki ilk yinelemesinden bu yana performansın ön saflarında yer alan Ultraboost 22,  UB22’de yüksek konfor için rafine bir tasarımı ve eşsiz enerji geri dönüş teknolojisini birlikte sunuyor.

adidas Ultraboost 22 özellikleri: 

Enerji geri dönüşü –Yeni üst kısım ve LEP (Linear Energy Push) bükülme sistemi, kadınlar için Ultraboost 21’den %4 daha fazla üstün enerji geri dönüşü sağlamak için ikonik BOOST orta tabanla birleşiyor.

LEP – adidas Linear Energy Push, daha hızlı tepki veren bir performans için takviye orta taban ve yeni tasarlanmış dış taban ile uyum içinde çalışan bükülme sisteminin geliştirilmiş hali.

PRIMEKNIT+ rafine PRIMEKNIT+ iplik içeren bölgeler, ayak yapısıyla daha iyi uyum için %50 Parley Ocean Plastic içeren iplikten üretildi.

Kadın anatomisine dayalı 360° uyum iyileştirme – Ayakkabı yapısı, kadın anatomik içgörüleri üzerine tasarlandı. Daha dar bir topuk yapısına uygun ve Aşil tendonunun özgürce hareket etmesini sağlamak için topuk dolgusu ile uyum içinde çalışan benzersiz S-eğrisi topuğu koruyor.

adidas Running Kıdemli Ürün Müdürü, Nora Wilmzig, ayakkabı ile ilgili şunları söyledi: “Ultraboost 22‘yi, koşu ayakkabılarımızı tasarlama şeklimize daha bütünsel bir yaklaşım getirerek yarattık. Ultraboost 22, kadın koşu topluluklarını onlara en üst düzeyde konfor ve tepki veren bir ayakkabı sunarak desteklemek amacıyla üretildi.”

İki Olimpiyat altın madalyalı adidas koşucusu Shaunae Miller-Uibo: “Ultraboost 22, adidas Running için heyecan verici bir adımı temsil ediyor ve markanın tüm koşuculara kişisel hedeflerine ulaşmalarında destek olmak için en iyi performans ürününü sunma konusundaki kararlılığını gösteriyor. Bir sporcu olarak markaların yenilik yaptığını ve sınırları zorladığını görmek bana da aynı şeyi yapma konusunda ilham veriyor. Yolun her adımında ihtiyacım olan desteğe sahip olduğumu bilmek harika.”Yorum Yapın

*Reklam