Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Elon Musk bizzat paylaştı! İşte Twitter’ın yeni CEO’su

13 Mayıs 2023 | Gösterim: 3 | Kategori: Güncel

Twitter CEO’su Elon Musk, dün yaptığı bir paylaşımla şirketin yeni CEO’sunu takipçileri ile paylaştı. Linda Yaccarino’nun yeni Twitter CEO’su olduğunu belirten Musk, heyecanlı olduğunu da sözlerine ekledi.

Kendisi ürün tasarımı ve yeni teknolojiye odaklanırken Yaccarino’nun da iş operasyonlarını yürüteceğini belirten Musk, “Bu platformu her şey uygulaması olan ‘X’e dönüştürmek için Linda ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.” ifadesini kullandı.

Elon Musk bizzat paylaştı! İşte Twitter'ın yeni CEO'su

NBCUniversal, bugün yaptığı açıklamada, Yaccarino’nun küresel reklamcılık şefi görevinden ayrıldığını duyurmuştu. Yaccarino, Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) Çalışmanın Geleceği Görev Gücü’nün başkanı olarak görev yapıyor.

Musk, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Twitter için yeni bir CEO’yu işe aldığını ve yeni CEO’nun yaklaşık 6 hafta içinde görevine başlayacağını açıklamıştı. Yeni CEO’nun ardından şirketteki görevinin ne olacağına da değinen Musk, kendi rolünün Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknolojiden Sorumlu Başkan (CTO) olacağını, ürün, yazılım ve hizmetleri denetleyeceğini belirtmişti.

Elon Musk bizzat paylaştı! İşte Twitter'ın yeni CEO'su

Gözde Nur Bayar

Elon Musk Twitter Dünya Güncel HaberlerYorum Yapın

*Reklam