Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

YMS’de Ağır Antrenman

26 Kasım 2015 | Gösterim: 2 | Kategori: Malatya Haberleri

YMS'de Ağır Antrenman

Ligde geride kalan 2 haftada 6 puan alarak, yükselişe geçen Yeni Malatyaspor, ekibi Altınordu ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Şanlıurfaspor ve karşılaşmalarında alınan galibiyetler teknik heyet ve futbolcuların yüzünü güldürürken, camiada gözler Altınordu maçına çevrildi. Futbolcularından maçını unutmalarını isteyen İrfan Buz, öğrencilerini deyim yerindeyse askeri eğitimden geçiriyor.

Hafta sonu deplasmanda Altınordu’ya konuk olacak olan Yeni Malatyaspor, zorlu maçın hazırlıklarına TFF antrenman sahasında başladı. Hazırlıklar için takım otobüsü ile idman sahasında gelen sarı kırmızılılarda, antrenman sahasına gelen malzemeler dikkat çekti.

-Futbolcuların pestilini çıkarıyor-

Teknik direktör İrfan Buz takımın başında gelmesiyle birlikte yoğun hazırlık dönemi geçiren sarı kırmızılılarda futbolcuların pestili çıkıyor. Sezon öncesi ve ara dönemde kamp programına götürülen malzemeler, teknik direktör İrfan Buz’un takıma gelmesiyle birlikte her gün idman sahasına götürülüyor. İrfan Buz ile her idman sonrası futbolcuların adeta pestili çıkarken, futbolcuların takım otobüsüne gidişinde bile zorlanması gözlerden kaçmıyor.

Öte yandan yardımcı antrenörler ise idman başlamada TFF antrenman sahasına gelerek, o gün ku yapılacak idmanın malzemelerini önceden sahaya dizmesi de idmanda kaybedilecek zamanı önlüyor.Yorum Yapın

*Reklam