Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"Yeni Seferler Düzenliyoruz"

07 Mayıs 2014 | Gösterim: 9 | Kategori: Malatya Haberleri

"Yeni Seferler Düzenliyoruz"

Büyükşehir Belediyesi’nin şehiriçi toplu taşımacılık yapan şirketi ’ın (Çırmıktı), ve Dilek otobüs seferlerine de başladığı bildirildi.

MOTAŞ’tan konuya ilişkin yayınlanan basın bülteni şöyle:

“Malatyalılara taşıma hizmeti veren MOTAŞ, hizmet ağını genişleterek Dilek, Yeşilyurt ve Gündüzbey’e de seferler düzenlemeye başladı. 

Halkın yoğun isteğini göz önünde bulundurarak bu bölgelere sefer düzenlediklerini dile getiren MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, “seyrussefer kervanımızı her gün genişleterek bütün Malatya’yı taşıma hedefimize doğru ilerliyoruz. Taşımacılık ağımızı genişletirken kalite seviyesini daha da yükseklere taşımayı ve en üst düzeyde güvenliği hedefliyoruz. Aracımıza aldığımız her ferdi Allah’ın bize verilmiş emaneti olarak görüyor ve bu titizlikle taşıyoruz. İşte bizim bu hassasiyetimizin farkında olan halkımız, araçlarımızın kendi beldelerine, mahallelerine de gelmesi için ısrarla başvuruda bulunuyorlar. Biz de şartlarımız elverdikçe halkımızın mağduriyetlerini gidermek için ağımızı genişleterek her dönem yeni hatlar, yeni seferler düzenliyoruz. İşte bu çerçevede Dilek, Yeşilyurt ve Gündüzbey’e de seferler düzenlemeye başladık. Bölge halkına hayırlı olsun” şeklinde konuştu.”

Gelen Aramalar :

  • uzun elbise modelleri
  • bayan tulum 2014
  • keçeden neler yapılır modelleri


Yorum Yapın

*Reklam