Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Uyuşturucu ile Mücadele Etkinliğine Destek Verdiler

26 Ağustos 2017 | Gösterim: 6 | Kategori: Güncel

emniyeti, ile mücadeleye dikkat çekmek için bir AVM’de stant açtı. Etkinliğe Arka Sokaklar dizisinin oyuncuları da destek verdi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacı ile Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bilgilendirme standı açtı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Nihat Çiftçi, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Nuri Öztürk, Haliliye Fevzi Demirkol ve emniyet şube müdürlerinin destek verdiği uyuşturucu ile mücadele etkinliğine, “Arka Sokaklar” dizisinin yeni sezon çekimleri için kente gelen dizi oyuncularından Şevket Çoruh, Oya Okar ve Kerimhan Duman da destek verdi. Narkotimlerin bilgilendirme broşürü dağıttığı etkinlikte dizi oyuncuları yoğun ilgi gördü. Etkinlik alanını tamamen dolduran Piazza ziyaretçileri, oyuncuları yakından görebilmek ve fotoğraf çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Öte yandan, Eylül ayı itibari ile 12’nci sezonuyla ekranlara gelecek olan dizide “Komiser Mesut” rolündeki Şevket Çoruh’un senaryo gereği tayini Şanlıurfa’ya çıktığı için rol arkadaşları Oya Okar ve Kerimhan Duman ile birlikte kentte çekimlerini sürdürdükleri öğrenildi.

(İHA)

Yorum Yapın

*Reklam