Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Tory Burch desenlerin hakimiyetine odaklanıyor

30 Ağustos 2014 | Gösterim: 2 | Kategori: Moda

Tory Burch 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, Tory Burch Zorlu Center Butik ve Beymen mağazalarındaki yerini alıyor. Amerikalı tasarımcı, ailesinin geçmişten bu yana gelen zırh koleksiyonundan ilham alarak tasarladığı alaca renkleri birbirleriyle uyumlu desenlerle iç içe geçirerek detayların ön plana çıkardığı koleksiyonda kadınlara yeni bir görünüm sunuyor.


Net bir şıklık ortaya koyan koleksiyona, güçlü süslemeler eşlik ediyor. Yün, kapitone ve brokar gibi çeşitli kumaşlarla farklılaşan tasarımlar kıvrımlı detaylar ve Tory Burch dna’sını yansıtan desenlerle canlandırılıyor. Klasik kış renklerinden uzak, canlı ve hareketli bir renk skalası etrafında şekillenen koleksiyonda ağırlıklı olarak yer alan kırmızı, yeşil, beyaz ve gibi canlı renklere gri ve siyah-beyaz birlikteliği eşlik ederken güçlü ve ışıldayan süs detaylarıyla kadınlar dikkat çekici bir görünüme kavuşuyor. Orta Çağ motiflerinin tasarımlarda hayat bulduğu koleksiyonda yer alan Klarissa etek, Angelique bluz ve Iberia süveter eşleştirmesi ise ön plana çıkan örnekleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bazı parçalarda yer alan ejderha motifi maskülenliğe atıfta bulunurken alacalı çiçek grafikleri, renkli desenler, işleme ve boncuk kullanımıyla feminenlik arasında denge kuruluyor.


Trendler hakkında ip uçları veren yeni sezon aksesuvarlarında, üstün zanaatkarlıkla hazırlanan ”Robinson Wowen” çanta, farklı ve göz alıcı modelleriyle öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. ”Greenwich Pump” süet ayakkabı, günün her anında rahat ve net şıklığa ulaşmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Koleksiyon geneline yayılan kemer ve zincir detayı kullanımıysa rahat görünümüne ışıltı katmak isteyen kadınlara zengin alternatifler sunuyor.Yorum Yapın

*Reklam