Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Tommy ve Dee Hilfiger Met Galada

06 Mayıs 2015 | Gösterim: 4 | Kategori: Moda

Tommy ve Dee Hilfiger 4 Mayıs 2015 akşamı New York Metropolitan Sanat Müzesi Kostüm Enstitüsü’nün 2015 galasına katıldı. Kısa isimle Met Gala olarak anılan etkinlik, bu sene estetiğinin Batı modası üzerindeki etkilerini ele alan ”: Aynanın İçinden” adlı serginin açılışı onuruna düzenlendi. Galanın başkanlığını Silas Chou, eş başkanlıklarını ise Jennifer Lawrence, GongLi, Marissa Mayer, Wendi Murdoch ve Anna Wintour üstlendi.


Tommy Hilfiger’ın masasında yer alan süper model Karolina Kurkova ve eşi Archie Drury, Tommy Hilfiger marka elçisi Behati Prinsloo, Çinli süper model Shu Pei Qin,Cinderella filminin yıldızı Richard Madden ve Brezilyalı oyuncu Rodrigo Santoro’nun gece için kıyafet tercihleri Tommy Hilfiger oldu.


Gecenin konsepti üzerine ”Çin kültürü dünyasında her zaman dinamik bir etki yaratmıştır. Ben de Doğu sanatından ve ustalığından sürekli ilham alırım,”diyen Tommy Hilfiger sözlerine şöyle devam etti; ”Dee ve ben bu yılın Met Gala’sına böyle harika dostlar ve sektör ikonlarıyla katılmaktan ve bu harika sergiyi görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.”Yorum Yapın

*Reklam