Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Şampiyon İktisat

24 Aralık 2015 | Gösterim: 19 | Kategori: Malatya Haberleri

Şampiyon İktisat

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Malatya Bölge Müdürlüğü Erkek Yurdu’nda futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvanın finalinde BESYO takımını 4-3 yenen İktisat takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Battalgazi Öğrenci Yurdu tarafından geleneksel hale getirilen bölümler arası futbol turnuvası, yaklaşık bir ay sürdü. 25 takımın yer aldığı turnuvada, 220 öğrenci ter döktü. Malatya Kredi ve Yurtlar Kurumu Futbol Antrenörü Nihat Bayındır tarafından organize edilen turnuvanın finalinde, İktisat bölümü takımı ile BESYO bölümü takımı karşı karşıya geldi. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan karşılaşmayı İktisat bölümü takımı 4-3 kazanarak, turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın final müsabakasını KYK Bölge Müdürü Ebubekir Kayhan, Yurt Müdürü Suat Arıkan, Yurt Sosyal İşler Sorumlusu Müfit Ülgen, Malatya Kredi ve Yurtlar Kurumu Futbol Antrenörü Nihat Bayındır ile turnuvanın sponsoru Turan Kopal’da izledi.

Turnuvanın final müsabakası sonrasında kupa ve ödül töreni düzenlendi. Turnuvanın birincisi, İktisat bölümü takımı ile BESYO bölümü takımına kupa ve katılım belgeleri takdim edildi.

KYK Bölge Müdürü Ebubekir Kayhan, “Battalgazi Erkek Öğrenci Yurdumuzda 9 Kasım’dan bu yana başarılı bir şekilde yürütülen turnuvayı sonuçlandırdık. Çok güzel bir final maçı oldu. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Turnuva çok güzel bir şekilde tamamlandı. Bundan sonrada turnuvalarımız devam edecek” dedi.Yorum Yapın

*Reklam