Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Meteoroloji’den İstanbul dahil 36 ile uyarı! Hem kar yağacak hem de sağanak yağmur

18 Kasım 2021 | Gösterim: 3 | Kategori: Güncel

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), cuma ve cumartesi gününün hava durumu tahmin raporunu paylaştı. Buna göre, cuma ve cumartesi günü yurdun iç kesimleri ve doğu kesimlerinde yağış görülecek.

Cuma günü yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olunması uyarısında bulunan ’nin hava durumu tahmin raporuna göre; İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, , Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Çankırı, Konya, Karaman, Mersin, Hatay, Niğde, Aksaray, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri, Yozgat, Çorum, Amasya, Sinop, Samsun, Tokat, , Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Gümüşhane’de sağanak yağmur bekleniyor.

Meteoroloji'den İstanbul dahil 36 ile uyarı! Hem kar yağacak hem de sağanak yağmur

Cumartesi günü ise Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Konya, Karaman, Hatay, Niğde, Aksaray, Nevşehir, Kayseri, Sinop, Kilis, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, , Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Artvin, Rize, Erzincan, Gümüşhane, Trabzon, Giresun, Ordu, Sivas, Tokat, Amasya ve Samsun’da yağmur yağacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den İstanbul dahil 36 ile uyarı! Hem kar yağacak hem de sağanak yağmur

Cuma günü Kastamonu ve Bolu’da cumartesi günü ise Erzurum, , Bayburt, Ardahan, Kastamonu ve Hakkari’de karla karışık yağmur bekleniyor.

Servet Uzun

Haberler.com – Son DakikaYorum Yapın

*Reklam