Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Messi Hakkında Büyük İddia!

22 Kasım 2013 | Gösterim: 10 | Kategori: Spor

OĞUZ ÖZTÜRK / Goal Türkiye

Sezon başında Neymar‘ın Barcelona‘ya transferi ile takımda ikinci planda kalacağı yönünde yorumlar yapılan Lionel Messi hakkında çıkan yeni iddialar, takımdaki geleceğini konu alıyor.

Lionel Messi ile ilgili sezon başında ve sezon öncesi çıkan haberlerde PSG’nin ve Inter‘in el değiştirmesinden sonra kulübünün Arjantinli yıldızı transfer etmek isteyebileceği yazılmış, ancak bu ihtimallere pek olanak tanınmamıştı.

YÖNETİMLE SORUN MU YAŞIYOR?

Bu sezon form tutmakta zorlanan Messi’nin yaşadığı sakatlıktan sonra da Barcelona yönetimi ile sorunlar yaşıyor olabileceği ilk kez gündeme geldi. İntereconomia adlı televizyon kanalındaki Punto Pelota adlı spor programında, Lionel Messi ile Barcelona yönetimi arasında ilk defa ciddi sorunlar yaşandığı ve Arjantinli futbolcunun sezon sonunda takımdan ayrılacağı iddia edildi.

Real Betis maçında sakatlanan Lionel Messi‘nin sahalardan 6-8 hafta uzak kalacağı açıklanmıştı.

Sakatlığı ile ilgili konuşan Messi, “Yeni yılın ilk maçına yetişebilir miyim? Bilmiyorum. Sadece tamamen kendimi iyi hissetmeden sahalara dönmeyeceğim.” ifadelerini kullanmıştı.

DÜNYA KUPASI HAKKINDA…

Arjantin’de bir radyo programına konuşan Messi, 2014 Dünya Kupası hakkında da görüşlerini dile getirdi. Futbol dünyasından belli bir kesim, daha önceki demeçlerinde Messi’nin kariyerinde Dünya Kupası’nın büyük eksiklik olduğunu söylemişti.

2014 öncesi düşüncelerini söyleyen Messi, “, Brezilya, İspanya, Fransa… Her Dünya Kupası’nda bu takımlar favori olurlar. Elbette Arjantin‘in de böyle anılmasını istiyoruz. Turnuvaya kadar zamanımız mevcut. Kupa öncesi eksikliklerimizi giderip en iyi şekilde hazırlanmayı umuyoruz.” dedi.

10 YILI DEVİRMİŞTİ

Arjantinli yıldız oyuncu Lionel Messi, bu sezon 16 yaşında formasını giymeyi başladığı Barcelona‘nın A Takımı’ndaki 10. yılına girmişti.
Yorum Yapın

*Reklam