Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Mert Alaş ve Marcus Piggott’a Prestijli Ödül

17 Kasım 2018 | Gösterim: 27 | Kategori: Moda

Kariyerlerinin 25. yılını kutlayan Mert Alaş ve Marcus Piggott, British Fashion Council (İngiliz Moda Konseyi) tarafından Fashion Awards 2018 töreninde, gecenin en prestijli ödüllerinden biriyle, Isabella Blow Award’la ödüllendirilecek.

Dile kolay! 1994 yılından bu yana birlikte fotoğraf çekiyorlar. Birbirlerini ’da bulmaları, arkadaş olmaları ve profesyonel anlamda uzun bir yola çıkmaları… Bunların hiçbiri tesadüf değil. İkisi de çok çalışmışlar. Başarılı olmanın sırrını da çok çalışmaya bağlıyorlar. Düşünün, o dönem Alaş henüz bir asistanı. Piggott da fotoğrafçılığa yeni yeni adım atıyor. Hevesleri, inançları her daim yerinde. Adım adım, basamak basamak ilerleyen kariyerleri 25 yıl sonra dünyasının zirvesi diyebileceğimiz bir yerde.

Calvin Klein, Givenchy, Gucci, Louis Vuitton, Missoni, , Roberto Cavalli, gibi moda devlerinin yanı sıra, Vogue, LOVE Magazine, Self Service ve Vanity Fair gibi prestijli dergiler için gerçekleştirdikleri çekimlerle de farklarını ortaya koyuyorlar. Onların hayal dünyasında güçlü kadınlar ön planda. Hem güçlü, gem çekiçi olabilmeyi bilen kadınlar. Angelina Jolie, Gisele Bündchen, Kate Moss, , Madonna, Naomi Campbell ve gibi.

10 Aralık’ta, Londra Royal Albert Hall’da Swarovski sponsorluğunda gerçekleşecek’de kendilerine takdim edilecek Isabella Blow Award hakkında “Bu ödülü Mert & Marcus’a veriyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Global moda sahnesine katkıları inanılmaz” diyor, British Fashion Council‘in direktörü Caroline Rush.Yorum Yapın

*Reklam