Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"Malatyalılara Kapısı Açık"

09 Mart 2015 | Gösterim: 2 | Kategori: Malatya Haberleri

"Malatyalılara Kapısı Açık"

Malatya Ahmet Çakır, TESK Yönetim Kurulu üyesi,  Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği () Başkanı Şevket Keskin, Meclis Üyeleri ve ’daki esnaf teşkilatı temsilcileri toplu halde Valisi Vasip Şahin’i ziyaret etti.

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve MESOB Başkanı Keskin, “Malatya’mızda önemli hizmetlerde bulunan Valimiz Vasip Şahin, İstanbul’da Malatya ve Malatyalılara olan bağını koparmamış ve kapısı her zaman Malatyalılara açık. Sayın Valimize Malatyalılara göstermiş olduğu yakın ilgisi ve dostluğundan dolayı teşekkür ediyoruz.  Sayın Valimiz Malatya’yı unutmadığı gibi, Malatyalılarda sayın valimizi hiçbir zaman unutmayacaktır” dedi.

İstanbul’da düzenlenen ’a destek gecesi ile ilgili olarak da konuşan MESOB Başkanı Keskin, “Uzun bir süreden sonra İstanbul’da Malatyalılar tekrar kucaklaştı ve tek hedef için bir araya geldi. Bu konu uzun bir aradan sonra önemli bir gelişmedir. Ancak, en önemlisi orada verilen sözlerin yerine getirilmesi ve ortaya çıkan birlik ve beraberliğin bundan sonrada sürdürülmesidir. Biz esnaf ve sanatkar camiası olarak verdiğimiz sözün arkasındayız ve gereğini yapacağız. Esnaf camiası olarak üzerimize ne düşüyorsa Malatya ve Malatyalılar için yapmaya dünde hazırdık, bugünde hazırız, yarında hazırız” dedi.

Bu arada, MESOB Başkanı Keskin’in Yeni Malatyaspor için sözünü verdiği destek miktarını bu hafta içinde Yeni Malatyaspor’un belirlediği hesaba yatıracağı öğrenildi.Yorum Yapın

*Reklam