Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Kapadokya da Balonlar Eşliğinde Düğün Fotoğrafı Çekildiler

09 Mayıs 2016 | Gösterim: 1 | Kategori: Güncel

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’da balonlar eşliğinde gelin damat fotoğraf çekimi büyük ilgi görüyor.

Türkiye’de sıcak hava balonculuğunun yapıldığı ender yerlerin başında gelen Kapadokya’da, sabahın erken saatlerinde balonların kalkış alanına gelen gelin ve damatlar burada mutluluklarını balonlarla birlikte fotoğraf çektirerek ölümsüzleştiriyor.

Nevşehir’de dünyaevine girmeye hazırlanan Alican Kafalı ve Keçeci çifti de balon kalkış alanında dış mekan çekimi yaptıran çiftlerden. Damat Alican Kafalı, “Diğer ülkelerden sırf bu manzarayı görmeye gelenler var. Bizim de elimizde bir fırsat varken değerlendirmek istedik. Biz de balonlar ve güzel manzaralar eşliğinde güzel fotoğraflar çekiniyoruz” dedi.

Gelin Rüya Keçeci ise, “Bugün bizim en mutlu günümüz. Bu anı balonlarla ölümsüzleştirmek istedik. Fotoğrafçımız Burak Yıldırım da bize bu konuda yardımcı oluyor. Sabahın erken saatinde balonlar eşliğinde fotoğraf çekilmek çok zor oldu. Geceden hazırlandım” şeklinde konuştu.

Genç çiftin fotoğrafçısı Burak Yıldırım ise dünyanın her yerinden balon manzaralı fotoğraf çekinmek için çiftlerin geldiğini ifade etti. – NEVŞEHİR


Yorum Yapın

*Reklam