Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Kahraman İkili

03 Kasım 2013 | Gösterim: 24 | Kategori: Yeni Çıkanlar

21051246_20131021155735598.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxÖdüllü animasyon stüdyosu Reel FX uzun metrajlı yapımı her yaştan izleyicinin beğenisini toplayacak olan animasyon güçlü yapım ve kast ekibiyle dikkat çekiyor.

Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendisini yılbaşı ziyafeti için Beyaz Saray’da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, yılbaşında ilk kez fırında hindi yapıldığı tarihe götürür.Çocuk filmi.

Filmin Türkçe seslendirmesinde Hindi Reggie’ye ünlü şarkıcı Murat Boz hayat verirken, Jack’i ise deneyimli dublaj sanatçısı ve oyuncu Uğur Taşdemir seslendiriyor.Yorum Yapın

*Reklam