Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"İlişkilerimizi Geliştireceğiz"

03 Ağustos 2015 | Gösterim: 1 | Kategori: Malatya Haberleri

"İlişkilerimizi Geliştireceğiz"

Türk Eğitim Sen Malatya Şube Başkanı Ekrem Şenol ve Yönetim Kurulu üyeleri  Eğitim İş Malatya Şubesini ziyaret ettiler.Ziyaretin Eğitim İş’te göreve yeni gelen Hüseyin Kara başkanlığındaki yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti amaçlı olduğu öğreildi.

 Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Ekrem Şenol,ziyarette yaptığı açıklamada: “Eğitim İŞ Sendikasında geçtiğimiz haziran ayında olağanüstü kongre yapıldı.Kongerde yeni bir yönetim kurulu seçildi.Hüseyin Kara başkanıma ve  ekibine hayırlı olsun ziyareti için buradayız.Sendikalar işverene karşı dayanışma içinde olmalılar.Bundan sonra da sık sık birbirimizi ziyaret ederek ilişkilerimizi geliştireceğiz” dedi.

Eğitim İş Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kara da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ekrem Başkanım uzun yıllardır başkanlığı yapıyor.Kendisiyle zaman zaman fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca bir emek örgütü olarak,ilimizde faaliyet gösteren diğer emek örgütleri ile her zaman dayanışma içinde olacağız.Çünkü işverenle ancak bu yolla başa çıkabilir ve emekçilerin haklarını savunabiliriz” dedi.Yorum Yapın

*Reklam