Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Hediye Ettiği Kolye Çalıntı Çıktı

28 Mart 2017 | Gösterim: 1 | Kategori: Güncel

Erzurum’da, son iki ay içerisinde ikametlerden, iş yerlerinden ve arabalardan ayrı ayrı olmak üzere 10 farklı olayının şüphelisi olarak yakalan evli O.U’nun, bir ikametten çaldığı kolyeyi ayrı bir evde birlikte yaşadığı sevgilisine hediye ettiği belirlendi.

Erzurum Valiliğinden yapılan açıklamada, son iki ay içerisinde birinci katta bulunan evlerin camlarının kırılması, iş yerleri ve otomobillerden gerçekleşen hırsızlık olaylarıyla ilgili hırsızlık büro ekiplerince çalışma başlatıldığı belirtildi.

Hırsızlık olaylarında kullanılan aracın kiralık olduğunun belirlendiği ifade edilen açıklamada, ulaşılan şüpheli O.U’nun, bir hastanede ücret karşılığında iş yaptığı ve evli olmasına rağmen bir başka kadınla ayrı bir evde yaşadığı anlatıldı.

Bu kişinin kaldığı evde arama yapıldığının belirtildiği açıklamada, araştırma sonucu şüphelinin birlikte yaşadığı kadına hediye ettiği kolyenin bir evden çalındığının tespit edildiği kaydedildi.

Açıklamada şüpheli O.U’nun kaldığı evde yapılan aramada ziynet eşyası yanında çay paketleri, bayan eşyası, cep telefonu ve kol saati ele geçirildiğine değinildi.

Yorum Yapın

*Reklam