Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Goo.N, İbs Anne Bebek Çocuk Fuarı nda Annelerle Buluşuyor

04 Aralık 2013 | Gösterim: 329 | Kategori: Güncel

13-15 Aralık 2013 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarda, özenli anneler ’un üstün teknolojisine sahip ürünlerini yakından tanıyabilecekler. Uzman doktorlarla sohbet edip, farklı konularda bilgi sahibi olma fırsatı da yakalayacak olan anne ve anne adaylarını Goo.N standında çeşitli etkinlikler ve sürprizler bekliyor olacak.

İlk dokunuşta farkını hissettiren ipeksi yumuşaklığa sahip dokusuyla, bebeklere benzersiz bir kuruluk ve rahatlık sağlayan Goo.N, hassas ve dış etkilere karşı oldukça duyarlı bebeklerin cildine mükemmel uyum sağlıyor. Üstelik içerdiği E-vitaminli krem yardımıyla pişik oluşumunu büyük oranda önlüyor, pişik kremi ve benzeri ürünlerin kullanımına duyulacak ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Goo.N ürünlerinde ıslaklık şeritleri, tekrar yapıştırılabilir cırt bantlar ve 5 kg ağırlığın üzerindeki bütün bebeklere uygun gündelik külot tipi bezler bulunuyor. Kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı tasarlanmış ürünleriyle bebeklerin daha kuru ve huzurlu kalmasını sağlayan Goo.N, ayrıca yetişkin çocukların bezlenme ihtiyaçlarını da karşılıyor. Goo.N Bebek bezleri Japonya‘da “Annelerin Tercihi Ödülü” nün de sahibi.

Üstün emicilik, yumuşaklık, esneklik ve nefes alma özellikleri ile Goo.N Bebek bezleri, yüksek kalite arayan özenli annelerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Goo.N ürünlerine, Türkiye‘yi üstün kaliteli hijyen ve bakım ürünleri ile buluşturmayı hedefleyen ’un websitesi talia-tr.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Yorum Yapın

*Reklam