Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"Gereğini Yerine Getireceğiz"

23 Aralık 2015 | Gösterim: 2 | Kategori: Malatya Haberleri

"Gereğini Yerine Getireceğiz"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin başkanlığında yapılan toplantıda Malatya’ya yönelik yatırımlar ele alındı.

Malatya Milletvekili ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin makamında gerçekleştirilen toplantıya AKP Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Taha Özhan, ve Nurettin Yaşar, ile Hakan Kahtalı katıldılar.

Toplantıyla ilgili olarak bilgi veren AKP İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya’nın ana sorunlarının masaya yatırıldığını belirterek,  bunlara ilişkin yatırımların yol haritası ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunulduğunu kaydetti.

Kahtalı, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde Malatyalılara verilen sözlerinde yatırıma dönüşmesine ilişkin çalışmaların görüşüldüğünü de aktararak, “Malatyalının yıllardır gündeminde olan sorunların ve gecikmiş olan projelerin hayata geçirilmesi için sayın bakanımız ve milletvekili arkadaşlarımız gereken çalışmaları yürütüyorlar. Büyükşehir Belediyemiz kendi alanında bazı çalışmaları yürütecek. Malatyalılara verilen sözlerimizin gereğini yerine getireceğiz. Malatyalılar hizmetin en güzeline layıktır. İnşallah bu dönem projelerimiz ve hizmetlerimiz daha hızlı olarak Malatyalıların hizmetine sunulacaktır.” dedi.Yorum Yapın

*Reklam