Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Genel Sekreterler Toplandı

18 Kasım 2015 | Gösterim: 4 | Kategori: Malatya Haberleri

Genel Sekreterler Toplandı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı odaların genel sekreterleri eğitim ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Esnaf Sarayı’ndaki toplantı salonunda Genel Sekreteri Nazmi Güneş’in başkanlığında yapılan toplantı da 2015 yılının ilk döneminde yapılan çalışmalar değerlendirilerek, yılın son döneminde yapılması gereken çalışmalar masaya yatırıldı.

Eğitim toplantısı öncesinde konuşan MESOB Genel Sekreteri Nazmi Güneş, “5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu’nun 57. maddesi gereğince yılda iki kez eğitim ve değerlendirme toplantısı yapılmaktadır” dedi.

Güneş, toplantının yılda iki kez yapıldığını kaydederek, “Bir yılın geride kalmasının burukluğu, yeni yılında başlayacak olmasının heyecanını hep birlikte hissetmekteyiz. Elbirliği, gönül birliği ve beraberlik içerisinde inşallah aşamayacağımız sorunlar kalmayacaktır” ifadelerini kullandı.

Güneş’in konuşmasının ardından toplantıda; oda işlemleri ile ilgili uygulamalar görüşülerek, istişarede bulunuldu.Yorum Yapın

*Reklam