Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Gaün de "Kampüsten Kardeşliğe Bakış" Paneli

27 Eylül 2017 | Gösterim: 5 | Kategori: Güncel

GAÜN’de “Kampüsten Kardeşliğe Bakış” paneli

GAZİANTEP – Üniversitesi ve Türkiye Kardeşlik Birliği işbirliğiyle hazırlanan “Kampüsten Kardeşliğe Bakış” konulu panel 7 üniversite rektörünün katılımıyla gerçekleşti.
Gaziantep Üniversitesi ve Türkiye Kardeşlik Birliği işbirliğiyle hazırlanan “Kampüsten Kardeşliğe Bakış” konulu panel, Yrd. Doç. Dr. Bilal Çıplak moderatörlüğünde, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve Bölge Üniversite Rektörlerinin konuşmacı olarak katılımıyla GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlendi.
Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan panelde Kardeşlik Birliği Başkanı Sait Ali Arslan konuşma yaptı. Konuşmasında birlik beraberlik ve barış mesajları veren Arslan, yeni öğretim yılında öğrencilere başarılar diledi.
Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş, Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın moderatör Yrd. Doç. Dr. Bilal Çıplak’ın sorularını yanıtladı.
Panel katılımcı öğrencilerin rektör hocalarla olan soru cevap bölümü ile son buldu.

Yorum Yapın

*Reklam