Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Gates, Noel Baba olursa…

21 Aralık 2013 | Gösterim: 6 | Kategori: Teknoloji

Ünlü web sitesi Reddit, kullancıları arasında hediye isteyen küçük çocuklara hediye gönderen “gizli Noel Baba” uygulaması başlatmıştı. Bu uygulama ile, çocukların hediye istek listesi yayınlanıyor, her gizli Noel Baba da bir çocuğa hediyelerini gönderme görevini üstleniyordu.

Uygulamanın en şanslı çocuğu, Rachel isimli küçük bir kız çocuğu oldu zira gizli Noel Baba’sının Bill Gates olduğu ortaya çıktı. Rachel’ın hediye listesinde, bir oyuncak eşek, bir National Geographic imzalı masası ve imkanı olmayan insanlara eğitim bursu veren bir yardım kuruluşuna bağış seçenekleri yer alıyordu. Rachel ayrıca bir de istemişti. Bill Gates‘in küçük kıza, iPad dışındaki tüm hediyeleri gönderdiği ortaya çıktı. 

Rachel ise iPad alamadığı için üzülmediğini çünkü Bill Gates‘in ona hediye göndermiş olmasının onu daha çok mutlu ettiğini söyleyerek son derece nazik bir cevap verdi. Fakat, eminiz ki, hediye kutusundan iPad çıksa Rachel çok daha mutlu olabilirdi. Gates’in hediye paketine en azından bir Surface koymasını beklerdik. Neyse, artık sonraki Noel’e akıl edecektir…
Yorum Yapın

*Reklam