Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Galaxy Note 3 İçin 10000mah Bataryalı Kılıf Çıktı!

09 Aralık 2013 | Gösterim: 20 | Kategori: Teknoloji

Günümüzde akıllı telefonlar bundan birkaç yıl öncesinin kişisel bilgisayarlarının donanımlarıyla yarışacak donanıma sahipler. Ancak bu donanımı uzun süre idare edebilecek bir bataryaya hiçbir zaman sahip olamadılar. Bu yüzden üreticiler bu probleme geçici çözümler sunuyorlar. Bu çözümlerden birisi de akıllı telefonlar için çıkartılan bataryalı kılıflar.

Bu kılıflardan bir yenisi de tarafından bugün itibariyle çıkartıldı. ’un 3 için çıkarmış olduğu bu bataryalı kılıf, Galaxy Note 3’ün var olan 3200mAh değerindeki bataryasına 10000mAh daha ekliyor. Bu rakam da Galaxy Note 3’ün pil ömrünü bir hayli arttırıyor. Kabaca bir hesap yaparsak bu kılıfla birlikte Galaxy Note 3’ün bataryası normal kullanımda ortalama 4 gün boyunca gidecektir. Bu süre de kullanıcıları bir hayli tatmin edecektir.

Ayrıca bu kılıfın Galaxy Note 3’ü düşmelere ve darbelere karşı koruyacağını da hatırlatalım. Üretici firma tarafından şu ana kadar hazırlanmış NFC destekli en büyük telefon pili olarak nitelendirilen bu aksesuar, 60 dolarlık fiyat etiketiyle satılıyor.

Emre Çetinkaya – Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

 Yorum Yapın

*Reklam