Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"Fernandes i Fenerbahçe ye Alırdım"

28 Aralık 2013 | Gösterim: 3 | Kategori: Spor

Rıdvan Dilmen, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe‘nin Karabükspor‘a deplasmanda 2-1 mağlup olduğu karşılaşmada gördüğü kart ile cezalı duruma düşen Bruno Alves‘in kartı tatiline erken girmek için kasıtlı gördüğünü iddia etmişti.

Cezalı olmasına karşın tatile çıkmayıp İstanbul‘da kalan ve Kayseri maçını tribünde izleyip ülkesine dönecek olan Portekizli oyuncudan özür dileyen Dilmen, ”Christmas tatili için cezalı olduğundan dolayı ülkesine gideceğini öngördüğüm Bruno Alves‘ten, gitmediği için özür diliyorum.” dedi.

‘FERNANDES’İ Fenerbahçe‘YE ALIRDIM’

Manuel Fernandes’in Gençlerbirliği maçında sahada olması gerektiğini söyleyen Dilmen, ”Ben ’nin hocası olsam Fernandes’i transfer ederdim. Çok kaliteli bir futbolcu. Bu kadro içinde olmalıydı Fernandes. Ayrıca İbrahim Toraman gibi tecrübeli bir ismin affedilip kadroya dahil edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Necip çok genç bir isim. Sivok her ne kadar yıllardır Beşiktaş‘ta oynuyor olsa da yabancı bir futbolcu. Takımın İbrahim Toraman gibi bir kaptana ihtiyacı var.” diyerek sözlerini tamamladı.
Yorum Yapın

*Reklam