Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Erkekler

22 Aralık 2013 | Gösterim: 15 | Kategori: Yeni Çıkanlar

erkekler-filmi-malatyabb.com, erkeklerin dünyasına çok farklı bir noktadan bakarak ilk elmayı ısıran Hz. Adem´den bu yana neden hiç değişmediklerini yada değişemediklerini anlatan daha önce yapılmamış türde bir komedi filmi…
Adem Yunus kariyeri başarılarla dolu olan ünlü bir avukattır. Mutlu bir evliliği varken yaptığı bir hata her şeyi mahveder. İlişkisinde hiçbir sorun yokken karısını aldatan Adem, bu hareketi karşısında herkes kadar şaşkındır. Bunun sonrasında erkeklerin doğasını incelemeye başlar ve erkeklerin neden kadınları aldattığını çözmeye kararlıdır. Ünlü ve başarılı bir psikiyatr olan Nazım’la yolları da böylece kesişmiş olur. Adem diğer erkeklerden pek de farklı olmayan sıradan hikayesini anlatmaya başladıkça, evliliğinde ve aile ilişkilerinde sorunlar yaşayan Nazım’ın da bu sorunlarla yüzleşmesini sağlar.
Çektiği Fetih 1453 filmiyle sinema tarihinde bir gişe rekoruna imza atan , bu kez erkeklerin dünyasını merceğine alan bir komedi filmiyle üç yılın ardından sinemaya geri dönüyor. Aksoy Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin baş rollerinde başarılı oyuncular , ve bulunuyor.


Yorum Yapın

*Reklam