Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Engelli Basketçiler Lideri Deviremedi

06 Ocak 2014 | Gösterim: 5 | Kategori: Güncel

Kamil Ocak Spor Salonu’nda oynanan maçta güçlü rakibine karşı ile bir mücadele sergileyen Beyazlı takım, ilk periyodu 14–17 geride kapattı. Devreyi 24–29 yenik kapatan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, üçüncü periyoda ise rakibinin basketlerine engel olamadı ve 39–46 geriye düştü.

Son periyoda kaptan İbrahim ve Musa’nın basketleri ile aradaki farkı 4’e kadar indirmesine rağmen rakip Ankara Yeni Mahalle takımı iyi savunma ile farkın kapanmasına izin vermedi. Maçı rakip takım 55–63 kazanırken Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı da üçüncü mağlubiyetini aldı.

Bu arada takımı yalnız bırakmayan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yöneticilerinden Nihat Aydıngüler ile Hayrettin Hafif de maçı tribünden izledi. Mavi Beyazlı takımı yalnız bırakmayan bir grup taraftarlar ise maç boyunca Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na destek verdi.

13 puanla 4’cü sırada bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, bu hafta deplasmanda Osmangazi Belediyesi takımı ile karşılaşacak.
Yorum Yapın

*Reklam