Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

‘En Az Onlar Kadar Malatyalıyım’

04 Mayıs 2015 | Gösterim: 0 | Kategori: Malatya Haberleri

'En Az Onlar Kadar Malatyalıyım'

AKP Malatya 4. sıra milletvekili adayı Avukat Nurettin Yaşar, basın toplantısı yaptı, STK ziyaretlerini sürdürdü.

Yaşar’ın basın toplantısı ve ziyaretlerine ilişkin bülten şöyle:

Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, AK Parti’nin bir millet ve memlekete hareketi olduğunu söyledi. 

Yaşar, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü. Nurettin Yaşar, seçim çalışmaları kapsamında Hilton’da gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilere kendisi hakkında bilgiler veren ve kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Yaşar, “Sokaktaki her Malatyalı kadar, en az onlar kadar Malatyalıyım. Malatya’da doğdum, ilk, orta okul ve liseyi Malatya’da okudum. Malatya’nın bütün renklerini tanıyorum. Malatya’nın yeraltı, yerüstü, doğa ve insan kaynaklarını biliyorum” dedi. 

Yaşar, basın toplantısının ardından Malatya Tabip Odasını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Malatya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ve beraberinde kendilerini ziyarete gelenlere teşekkür etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, AK Parti’nin klasik, bilinen kalıplar içerisinde bir parti olmadığını kaydetti.AK Parti’nin bir halk hareketi olduğunu dile getiren Yaşar, “AK Parti normal bir hareket. Bir halk, millet, memleket hareketi. Ya da o bölgenin bastırılmış unsurlarının, ana unsurlarının, temel sahiplerinin başlattığı bir hareket” diye konuştu. 

Yaşar, daha sonra Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti. Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt, Nurettin Yaşar’a başarılar diledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, Malatya için gerek yerelde gerekse de merkezde bir şeyler yapmak adına milletvekili adayı olduğunu belirtti.

Nurettin Yaşar, ziyaretine Kışla Caddesiyle devam etti. Esnaflarla bir araya gelen Yaşar, vatandaşlarla da sohbet ederek, destek istedi. 

AK Parti Malatya Milletvekili ile Başkanı Yunus Aktaş’ta Nurettin Yaşar’a ziyaretlerinde destek verdi.” Yorum Yapın

*Reklam