Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"Destek Vereceğini Belirtti"

09 Ağustos 2015 | Gösterim: 0 | Kategori: Malatya Haberleri

"Destek Vereceğini Belirtti"

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile beraberindeki heyet, ilçesini ziyaret etti. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Darende’de bir dizi incelemelerde bulundu. Darende Süleyman Eser, Bakan Güllüce’nin ziyaretine ilişkin, “Bakanımızı, Darende’de ağırladık. Somuncu Baba Külliyesi, Tohma Kanyonu ve Kudret Havuzu, Günpınar Şelalesi gibi tarihi ve turistik mekanları gezdikten sonra projelerimize ilişkin kendilerine bilgiler sunduk” ifadelerine yer verdi.

Bakan Güllüce’ye Kentsel Dönüşüm Projesi, çarşının yenilenmesi ve diğer projeler hakkında bilgiler verdiklerini de kaydeden Başkan Eser, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belediyemize hibe edilen araçlar ve çöp konteynerinden dolayı Bakanımıza teşekkürlerimizi ilettik. Sayın Bakanımız Darende’ye yeniden gelerek ziyaretlerde bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ve projelerimize gereken desteği vereceklerini belirtti” şeklinde konuştu.

Bakan Güllüce’nin Darende ziyaretine; Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser ve Hakan Kahtalı da eşlik etti.

Güllüce, incelemelerinin ardından Erhaç Havalimanı’na geçti ve buradan Ankara’ya gitti.Yorum Yapın

*Reklam