Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Çağlak Festivali 26. Açık Satranç Turnuvası Sona Erdi

07 Mayıs 2018 | Gösterim: 15 | Kategori: Güncel

2 gün süren satranç turnuvasına Türkiye‘nin bir çok bölgesinden yaklaşık 350 sporcu katıldı.

İlk gün yapılan satranç turnuvasına katılan tüm miniklere madalya takdim edildi. Büyükler kategorisinde birinci Mert Yılmaz Yerli, ikinci Rashad Zeynallı, üçüncü Alp Buşra Ünlü, dördüncü Teymur Bashirov ve beşinci Okan İnci olurken en iyi bayan olarak ise Hilal Güvenç seçildi.

10 yaş kategorisinde ise birinci Berke Talha Gürel, ikinci Melisa Eylül Tatlıcıoğlu, üçüncü Olgar Çiftçi, dördüncü Kerem Ay ve beşinci Bora Kayağ olurken en iyi bayan Hilal Ercan oldu. 12 yaş kategorisinde ise birinci Gülcan Sena Kayış, ikinci Burak Kaplancan, üçüncü Burak Güldür, dördüncü Berke Ereoğlu ve beşinci Bağa Karadağ olurken en iyi bayan ise Nehir Ersöz oldu. Turnuvanın en centilmeni ise Müfide İrem Pağaçacı ve Emir Tuğra Dağ oldu.


Büyüklerde birinciye dizüstü , ikinciye mini dizüstü ve üçüncüye takdim edildi. 12 yaş alt kategorisinde dereceye girenlere birinciye mini dizüstü , ikinci 10’inc tablet ve normal tablet verilirken 10 yaş altı kategorisinde dereceye girenlere ise tablet takdim edildi.

Turnuvada dereceye girenlere ödüllerini Akhisar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Topaloğlu, Halkla İlişkiler Memuru Özcan Yiğit, Halkla İlişkiler Personelleri Erkan Pağaçacı, Seçil Onbaşı takdim etti.
Yorum Yapın

*Reklam