Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Bu Eylemi Polis de Seyretti!

15 Aralık 2013 | Gösterim: 19 | Kategori: Malatya Haberleri

Bu Eylemi Polis de Seyretti!

Malatya’da bir özel dershanede eğitim gören öğrenciler, Tarih Öğretmenleri Mehmethan Demir’in, avukat olan kız arkadaşına yapmak istediği evlilik teklifi için düzenlediği sürprize katkı sağladılar.

Valilik Binasının arkasındaki ’nda bir araya gelerek, burada hazırlık yaptılar. Öğrenciler, “” ifadesi için harfleri tek tek kağıtlara yazarak 20 arkadaşlarına verdiler ve etraflarında çember oluşturdular. Öğrencilerin ellerindeki harflerin yer aldığı dövizlerle parkta dolaşması karşısında eylem olma ihtimali üzerine Emniyet’e yapılan ihbar üzerine olay yerine ekibi gönderildi. Gelen ekip, öğrencilerden olayın aslını öğrenince, olayı uzaktan seyretmekle yetindi.

Öğretmenleri Mehmethan Demir’in kız arkadaşı olan Malatya Barosu avukatlarından Emine Erol ile birlikte Valilik parkına davet eden öğrenciler, öğretmen ve kız arkadaşı parka girer girmez ellerindeki harfleri aynı anda açarak, “Benimle evlenir misin?” ifadesini gösterdiler.

Tarih öğretmeni Mehmethan Demir, “Benimle evlenir misin?” ifadesinin önünde diz çökerek kız arkadaşı avukat Emine Erol’a evlilik teklif yaparak, evlilik yüzüğünü taktı. Bu esnada öğrenciler konfeti patlatarak, öğretmenlerinin etrafında volkan yaktılar.

Öğrenciler, öğretenlerini alkışlayarak destek verdiler. Öğrenciler, tarih öğretmenlerini havaya kaldırarak slogan atıp, tebrik ettiler.

Evlilik teklifi etkinliği hatıra fotoğraflarını çekimi ile sona erdi.Yorum Yapın

*Reklam