Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Beyaz Kombinler

24 Temmuz 2015 | Gösterim: 1 | Kategori: Moda

Sezon trendlerini özgün tasarımlar ile buluşturan Koton, 2015 İlkbahar- Yaz modasında ön plana çıkan beyaz kombinler için tutkunlarına sayısız seçenek sunuyor. Koton koleksiyonları içinde yer alan, bohem ve sofistike bir tavır ile hazırlanmış beyaz parçalar, stil sahibi bir görünüm yaratıyor.

Yaza en çok yakışan renk olan beyaz, Koton 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonlarında, danteller, şifonlar ve püsküller ile buluşarak zarif bir yaz şıklığı oluşturuyor.


Koton Kadın “Gypset” Koleksiyonu

Koton Kadın “Gypset” Koleksiyonu’nun ana renklerinden olan beyaz, koleksiyon içinde düşük omuzlu, çapraz bağlama detaylı, gösterişli kollu bluzlar, volanlı kollu, romantik dantel elbiseler ile hayat buluyor. Ayrıca koleksiyonun beyaz parçaları lila, mor, mercan, bulut mavisi, turkuaz ve safran ile renklendirilerek farklı kombinler de yaratılıyor. Püskül detaylı sandaletler ve etnik tarzda takılar da beyaz kombinlere ayrı bir şıklık katıyor.


Koton Kadın “Explorer” Koleksiyonu

Koton Kadın “Explorer-Kaşif” Koleksiyonu, klasik ve sofistike ‘gezgin’ gardırobuna yepyeni bir tavır getiriyor. Bu aristokratik geleneğe modern önerileri sunarken beyaz renk yine ön plana çıkıyor.

Koleksiyonda belde kuşak ile bağlanan ponpon detaylı yelekler, safari tipi büyük cepli bermudalarla; iri cep detaylı parkalar, romantik mini ve elbiselerle eşleştiriliriliyor. Ayrıca beyaz temasından kopmayan marin ve tropik detaylar da koleksiyonu zenginleştiriyor.


Koton Kadın “70’s Sophistication” Koleksiyonu

Koton Kadın “70’s Sophistication” Koleksiyonu doğal dokulu taze beyazlardan oluşan çapraz bağlama detaylı parçalar, beli kuşaklı tunik-bluzlar, dökümlü pantolonlar ile 70’li yılların sofistike havasından izler taşıyor. Ayrıca şal desenleri, ponpon ve püsküller de koleksiyonun öne çıkan detayları arasında yer alıyor.Yorum Yapın

*Reklam