Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Beşiktaş Transferde Büyük Oynuyor!

31 Aralık 2013 | Gösterim: 2 | Kategori: Spor

Lig’de lider ile arasında 12 puan fark oluşan Beşiktaş devre arasında yapacağı takviyelerle yeniden ligde iddialı bir konuma gelmek istiyor.

Yerli transferinde Tarık’ı kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş yönetimi bu transferden vazgeçmek üzere. Oyuncunun ‘ı istiyorum açıklaması ve Beşiktaşlı taraftarların bundan rahatsız olması yüzünden yönetim Tarık defterini kapatmak üzere.

Sol bek ve Stoper

Slaven Bilic ve Önder Özen‘in yaptıkları toplantılarda bir defans bir de sol bek transferi için hem fikir olduğu öğrenildi. Sezon başındaki gibi gelecek vaadeden oyunculardan ziyade daha tecrübeli isimleri kadroya katmayı planlayan Beşiktaş, İngiliz devi Manchester United’dan defans oyuncuları Evra ve Vidic’i gündemine aldı.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek iki yıldız oyuncu için girişimlerde bulunacak Beşiktaş yönetimi oyuncuların transferini gerçekleştirerek hem forma satışını hem de maçlarına olan ilgiyi arttırmayı planlıyor. Transferler için sponsor desteğide arayan Beşiktaşı yöneticilerin bu sorunu da en kısa zamanda çözebileceği belirtiliyor.

basınında da dillendirilmeye başlayan transfer haberinde Beşiktaş‘ın önemli bir de rakibi var. İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina kulübünün de Manchester United’dan Evra ve Vidic’i istediği gelen haberler arasında.

Evra, Baines transferine bağlı

Evra transferi için Manchester United’ın Baines’i kadrosuna katması bekleniyor. Eğer Manchester United Baines’i transfer ederse Evra yedeğe çekilecek. Fransız futbolcunun yedek oturmak istememesi bu transferi devre arasında gerçekleşme ihtimalini kuvvetlendiriyor. Ancak transfer devre arasında gerçekleşmezse bile Beşiktaş Evra’yı sezon sonu takıma kazandırmayı planlıyor.

Vidic’e 2 milyon Euro

Nemenja Vidic için Beşiktaş‘ın özellikle çok istediği ve bu transfer için Manchester United’a 2 milyın Euro bonservis teklifinde bulunduğu ifade ediliyor. Manchester United’ın 32 yaşındaki futbolcuya hala bir sözleşme önermemesi oyuncunun ayrılma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Vidic’in de İstanbul‘a gelmeye sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.
Yorum Yapın

*Reklam