Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Benetton ile yılbaşı ışıltısı

14 Aralık 2013 | Gösterim: 26 | Kategori: Moda

Festival dönemindeki partileri tanımlayan kelime ‘ışıltı’- tıpkı yılbaşı süsleri ve dekorasyonları gibi. United Colors of ’un bayanlar için hazırladığı Yılbaşı Koleksiyonu yeni yıl heyecanını harekete geçiren renklerden oluşuyor- mürekkep siyahı ve toz pembe.
Yüksek belli kıyafetler ve hafif kumaşlar tüm dikkatleri bacaklarınıza çekecek. Saten mini elbiselerin, şortların ve parlak payetlerle kaplı içi gösteren kumaşların olduğu koleksiyon göz dolduruyor. Yazın en popular parçalarından olan şortlar kışın da bol süveterler ve drape yeleklerle birleşiyor. Öte yandan, erkek koleksiyonu ise retro ve casual şık’ın harmanlandığı yeni bir çeşit modernlik yaratıyor. Akşamları giyilebilecek klasik beyaz gömlek birbirine uyan tonların olduğu bebe yakayla şık bir hava yakalarken aynı zamanda da daha gündelik bir duruşa sahip.
Klasik beş cepli denimler veya yılbaşı koleksiyonundan dar paça bir pantolonuyla giyebileceğiniz siyah, bele oturan, önden tek sıra düğmeli, saten astarlı ve biyeli blazer ne tam resmi ne de tam günlük bir havası olan ve görünüşünüze punk havası katabilecek bir parça.Yorum Yapın

*Reklam