Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Bella Hadid’in Makyaj Hilesi

26 Ocak 2019 | Gösterim: 22 | Kategori: Moda

Gizemli bakışları, keskin yüz hatları ve seksi duruşuyla Bella Hadid‘in hilelerini sizler için araştırdık;

1/5

Minimal Kedi Bakışlar

Eyeliner ile yapılan kedi gözü makyajı bakışlarınıza keskin bir sonuç verebilir. Bu görünümden hoşlanmıyorsanız buğulu bir far yöntemi ile elde edeceğiniz Bella’nın göz makyajı, ben buradayım diye bağırmadan gözlerinize seksi bir duruş veriyor. Bu hafif keskin hatlı uygulama için far kalkanlarından veya proje bantlarından faydalanabilirsiniz.

2/5

Şeffaf Kaşlar

Bella Hadid ne kadar ağır makyaj yaparsa yapsın, görünümünü hafif ve az uğraşılmış kılan bir detay var: Kaşları. Ultra yapılı ve içi doldurulmuş kaşlar makyajınızı daha yoğun gösterebilir. Süper model, sadece şeffaf bir kaş maskarası, aradaki boşluklar için de az pigmentli bir kalem kullanarak kaş makyajını minimumda tutuyor.

3/5

Degrade ve Kontürlü Dudaklar

Dudak renginden 1-2 ton koyu bir kalemle dudak çerçevesini bir tık dışardan çizen Bella Hadid, daha açık bir rujla dudaklarını renklendirmiş ve merkeze parlatıcı uygulamıi. Bu iki renkli geçiş ve boyut katan parlatıcıyla dudakları daha dolgun bir görünüm almış.

4/5

Burunda Allık

Bu illüzyon sadece Bella Hadid’in değil Emily Ratajkowski’nin de favorisi. Bella, allığı sadece yanaklarına değil, fırçada kalan ürünü burun ucuna ve üzerine de uygulayarak güneşten bir öpücük almış, daha genç ve taze bir görünüme kavuşuyor.

5/5

Stratejik Highlight

Bella Hadid’in makyajında ışıltılı bir cilt oldukça önemli. Makyajın bu adımını oldukça seven Bella, sadece elmacık kemiklerine uyguladığı highlight ile sınırlı kalmıyor. Yüzüne derinlik ve boyut katan Bella’nın stratejiik highlight noktalarının tamamı şöyle: Üst elmacık kemikleri&şakaklar, burun ucu, kaş altı ve kaş üstü, göz pınarları ve son olarak da çene ucu.Yorum Yapın

*Reklam