Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Behzat Ç. Ankara Yanıyor

03 Kasım 2013 | Gösterim: 37 | Kategori: Yeni Çıkanlar

21047319_20131007160113353.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx tv dizisi olarak başlayan maceraları ilk filminden sonra şimdi ikinci filmi ile devam ediyor.
Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan ve üç sezonun ardından final yapan Behzat Ç. ikinci filmiyle izleyicisi karşısına çıkıyor. Behzat Ç.’nin gidişinin ardından büroya yeni bir başkomiser atanır. Himmet adlı komiser büyük bir cinayeti lehine çevirir ve İçişleri Bakanı’nın suikasti nedeniyle ekibini terörle mücadele komisyonunuyla çalışmaya yönlendirir. Bu sırada cinayet masasının üzerinde çalıştığı iki dava vardır, ancak Himmet ekibinin bu cinayetler yerine Bakan’ın davasına odaklanmasını emreder. Tahsin ise önceliğini bu cinayetlerden yana kullanır ve Behzat Ç.’yi geçici göreve çağırmaya karar verir. Ne var ki Behzat Ç.’nin göreve geri dönme konusunda tereddütleri vardır.
Filmin yönetmen koltuğunda Serdar Akar bulunurken kadroda yer alacağı duyurulan oyuncular arasında Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Nejat İşler gibi isimler yer alıyor.


Yorum Yapın

*Reklam