Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

"BBP Adaylarıyla Katılacak"

16 Aralık 2013 | Gösterim: 14 | Kategori: Malatya Haberleri

"BBP Adaylarıyla Katılacak"

 

() Malatya İl Teşkilatı, Doğanyol Belediye Başkan Adayı Derviş Erdoğan’ı kamuoyuna tanıttı.

BBP Malatya İl Teşkilatı’nda düzenlenen aday tanıtım töreninde konuşan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Doğanyol ilçesi Belediye Başkan Adayımız belli oldu. Diğer arkadaşlarımızı da inşallah Ocak ayı başında açıklamayı planlıyoruz. Büyükşehir için şu anda görüşme yaptığımız arkadaşlarımız var. İnşallah kamuoyunun, tabanımızın ve Malatya’nın beklentilerine uygun olarak çok iddialı bir şekilde tecrübeli bir büyükşehir belediye başkan adayıyla Malatya’da seçimlere katılacağız. Arkadaşlarımız bunun çalışmalarını yapıyor” ifadelerini kullandı.

Malatya merkez ve ilçelerde adaylarını belirleme çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Destici, “Malatya büyükşehir oldu. ve ile birlikte hem merkezdeki ilçelerde hem de taşra ilçelerimizde bütün ilçelerimizde Büyük Birlik Partisi kendi adı, amblemi ve adaylarıyla seçime katılacaktır” dedi.

BBP Doğanyol İlçe Belediye Başkan Adayı Derviş Erdoğan ise, “ İl Başkanı Bülent Tüfenkçi açıklamasında, ‘biz seçimde ilçelerin de kazanılmaması durumunda, oralara hizmet götürmemiz zor olacak’ diyor. Devletin her imkanı, herkese eşittir” diye konuştu.Yorum Yapın

*Reklam