Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

B.Belediye Sahasında Mağlup

29 Kasım 2015 | Gösterim: 7 | Kategori: Malatya Haberleri

B.Belediye Sahasında Mağlup

Türkiye Voleybol 2.Lig B Grubu’nda mücadele eden Malatya Belediyespor Voleybol Takımı, ligin 10. haftasında temsilcisi Niksar Belediyespor’a 3-0 mağlup oldu.

Ligdeki kötü gidişatı durduramayan Malatya Büyükşehir Belediyespor, bu mağlubiyet ile gruptaki 7’nci mağlubiyetini aldı.

Türkiye Voleybol Erkekler 2.Lig B Grubu’nda genç ağırlıklı kadrosuyla mücadelesini sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı, 10. hafta programı dahilinde sahalarının tadilatta olması nedeniyle Tokat temsilcisi Niksar Belediyespor’u Kapalı Spor Salonunda konuk etti. Zorlu rakibi karşısında kötü gidişata dur diyemeyen sarı siyahlılar, gruplarında 7’nci mağlubiyetini aldı. İlk sette rakibine 25-16’lık sonuçla eğen temsilcimiz, ikinci sette de rakibine 25-23’lük sonuçla eğdi. Setlerde 2-0 geriye düşen Malatya Büyükşehir Belediyespor, üçüncü sette de rakibine 25-20’lik sonuçla yenildi ve müsabakadan 3-0’lık mağlubiyet ile ayrıldı.

Ligde Niksar Belediyespor karşısında kötü gidişata ‘dur’ diyemeyen takımın başantrenörü Kamil Özbey,  “Ligde kaç haftadır kötü sonuçlar alıyoruz. Bu haftada Niksar maçını çıkış maçı olarak görüyorduk. Olmadı. Rakibimiz oynadı biz sadece seyrettik. Bir türlü eksikliklerimizi gideremedik. Ligde kötü gidişatımızı devam ettiriyoruz. Biran önce toparlanma süreci içine girmeliyiz. Bu hafta sahamızda Trabzonspor’u konuk edeceğiz. İnşallah bu maç bizim için çıkış olur” dedi.Yorum Yapın

*Reklam