Malatya Büyükşehir Belediyesi Portalı

Reklam

Kategoriler

Aziz Yıldırım dan Salih Uçan a: Hiçbir Yere Gitmek …

15 Mart 2014 | Gösterim: 3 | Kategori: Spor

Aziz Yıldırım ve Ersun Yanal, forma şansı bulamayan genç oyuncuya özel ve kısa bir konuşma yaptı. futbolcuya, “Hiçbir yere gitmeyeceksin. Sen ‘nin geleceğisin” ifadeleri kullanıldı.

YILDIRIM, SALİH’LE ÖZEL GÖRÜŞTÜ

Uzun bir aradan sonra Fenerbahçe idmanı basına açılırken, başkan Aziz Yıldırım‘ın da futbolculara moral amaçlı izlediği çalışmalarda önemli detaylar ortaya çıktı. Aykut Kocaman döneminde takımın vazgeçilmezlerinden olan, Ersun Yanal‘la ise şans bulamayan Salih Uçan, Yıldırım’ın dün özel görüşme yaptığı oyunculardandı.

“HİÇBİR YERE GİTMEYECEKSİN”

Yanal’la birlikte genç yıldızla konuşan Sarı- Lacivertliler’in patronu, ismi birçok kulüple anılan Salih’e net mesajlar verdi: “Çıkan haberlere kafanı takma. Hiçbir yere gitmiyorsun. Sen Fenerbahçe‘nin geleceğisin. Bu forma altında önemli başarılar yaşayacağına şüphem yok.” Kısa süren görüşme sonrası Salih takım arkadaşlarının yanına giderken, başkan bu kez takım kaptanları ve Volkan Demirel‘le bir araya geldi.

ROMA’YI REDDETTİLER

Ara transfer döneminde Roma, Salih’i kadrosuna katmayı hedeflerken, Fenerbahçe‘ye de resmi teklifte bulunmuştu. Sarı-Lacivertliler, ekibinin 10 milyon Euro bonservis bedeli teklifini geri çevirmiş ve kesin bir ifadeyle Salih’i satmayacaklarını açıklamıştı.


Yorum Yapın

*Reklam